🎄 Pri objednávke neskladového tovaru značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodanie do Vianoc.

Nordlux Notti

výrobca Nordlux kolekce Notti #2011003010
54
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Oblé a neobyčajné

Súčasný dizajn bez zbytočných príkras, oblé tvary, sivý alebo čierny kov a sklo, to je znak neobyčajných svietidiel Notti. Tienidlo z opálového skla tvorí elegantný kontrast k matnému kovu, a zároveň poskytuje príjemne mäkké svetlo pre pohodový interiér.

Súčasný dizajn bez zbytočných príkras, oblé tvary, sivý alebo čierny kov, sklo, to je znak svietidiel Notti. (šedá, opálové sklo)
Dĺžka
20cm
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.