Nordlux Notti

výrobca Nordlux kolekce Notti #2011035010
49
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Oblé a neobyčajné

Súčasný dizajn bez zbytočných príkras, oblé tvary, kov v štyroch farebných variantoch a sklo, to je znak neobyčajných svietidiel Notti. Tienidlo z opálového skla tvorí elegantný kontrast k matnému kovu, a zároveň poskytuje príjemne mäkké svetlo pre pohodový interiér.

Súčasný dizajn bez zbytočných príkras, oblé tvary, kov v štyroch farbách, sklo, to je znak svietidiel Notti. (šedá, opálové sklo)
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Materiál kábla
textil
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.