UMAGE Asteria Micro mosaz

výrobca Umage #2520
162
dostupnosť: 15 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Levitujúci disk

Farebný disk levitujúci nad jedálenským stolom alebo čitateľským kútikom – to je UMAGE Asteria Micro. Vždy znova poteší vaše oči svojím jednoduchým, neopozerateľným dizajnom a geniálne poňatými detailmi . Príjemne rozptýlené svetlo Asterie zabezpečuje zabudovaná LED žiarovka. Kovové tienidlo je k dispozícii v 11 odtieňoch: červenej, bielej, čiernej, antracitovej, zelenej, žltej, modrej, oranžovej, ružovej, olivovej a sivej.

Info o kryte

Záruka 10 rokov na výrobné chyby.

Jednoduchá a originálna závesná svietidlo UMAGE Asteria Micro v tvare disku. Kovové tienidlo, LED žiarovka v jedenástich farbách. (olivovo zelená)
Farebná teplota
3000K
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
400cm
Index podania farieb (CRI)
82 Ra
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.