V žiare reflektorov

Industriálna a jednoduchá lampička s klipom Angle od Nordluxu je elegantným a inteligentným riešením do čitateľského kútika alebo detskej izby. Pomocou magnetu môžete ľahko nastaviť tienidlo tak, aby vyhovovalo vašim potrebám – otočte, nakloňte, posuňte pre priame alebo nepriame svetlo. Pre svoju funkčnosť určite nájdete využitie v ktorejkoľvek miestnosti, na poličke alebo v knižnici. Teraz už len vybrať z čierneho, bieleho alebo sivého variantu.

Industriálna a jednoduchá lampička s klipom Angle od Nordluxu s možnosťou nastavenia tienidla v požadovanom smere pomocou magnetu – v čiernom, bielom alebo sivom variante (šedá)
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Materiál kábla
textil
Maria Berntsen
Maria Berntsen
Spoznajte návrhárov svetla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.