Nordlux Stay

výrobca Nordlux kolekce Stay #2020455003
216
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Lampa pre všetko

Nástenná lampa Stay, ktorá si posvieti presne na to, čo potrebujete! Má nastaviteľné rameno aj tienidlo, takže sa dokonale prispôsobí vašim požiadavkám. Vďaka tomu je aj jej využitie flexibilné – hodí sa do čitateľského kútika, k posteli aj do kuchyne.

Nástenná lampa, ktorá si posvieti presne na to, čo potrebujete! Má nastaviteľné rameno aj tienidlo, takže sa dokonale prispôsobí vašim požiadavkám. (čierna)
Odpojiteľný kábel
áno
Žiarovka
nie
Závit
E27
Výška
63cm
Maria Berntsen
Maria Berntsen
Spoznajte návrhárov svetla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.