Nordlux Dial

výrobca Nordlux #2213385001
140
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V štýle retra

Stolové svetlo Dial od Nordluxu sa vyznačuje severskou jednoduchosťou s čistými líniami. Vzhľad tienidla je inšpirovaný výraznými dizajnmi z 50. rokov. Aerodynamický štýl v kombinácii s presnou geometriou definuje svetlo, ktoré je praktické i oku lahodiace. Vďaka otvorenému vršku tienidla svetlo môže prúdiť aj smerom nahor, a zvyšuje tak jeho dekoratívny efekt. Lampička je dostupná v 4 farbách: bielej, čiernej, sivej a žiarivožltej.

Žltý a biely variant obsahujú biely kábel. Čierny variant obsahuje čierny kábel a sivý variant sivý kábel.

Stolové svetlo Dial v geometrickom vyhotovení je návratom do 50. rokov, lampičky sú v 4 farbách. (biela)
Dĺžka
25cm
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov

Súvisiaci tovar

Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.