Nordlux Uma 18

výrobca Nordlux #2112703027
86
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Sklenená jemnosť

Závesné svetlo Uma 18 od Nordluxu pridáva klasickej lampe moderný a dekoratívny nádych. Tienidlo z fúkaného skla oválneho tvaru dodá každej miestnosti eleganciu a veľmi prirodzene rámuje zdroj svetla. Preto odporúčame zvýrazniť tento jedinečný vzhľad jednou z našich dekoratívnych žiaroviek. Variant z opálového skla vytvára mäkké a rozptýlené svetlo. Blednutie pri jantárovom a dymovom variante zdôrazňuje oválny, zužujúci sa tvar a práve v nich vynikne dekoratívna žiarovka.

Info o kryte

Opálový a dymový variant obsahujú čierny kábel, súčasťou jantárového variantu je zlatý kábel.

Elegantné jemné závesné svetlo Uma 18 v modernom podaní. Oválne tienidlo z fúkaného skla zdôrazňuje zužujúci sa tvar a bude ideálne v kombinácii s dekoratívnou žiarovkou. V troch farebných variantoch – dymovom, jantárovom a opálovom. ( jantárová)
Dĺžka kábla
200cm
Hĺbka
18cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.