Nordlux Artist 25

Energetická trieda E výrobca Nordlux #83083009
216 € 173
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Hladké, ploché, symetrické

V umeleckom duchu sa nesie vzhľad nadčasového LED svietidla Artist. Môže vám pripomínať činel, tanier, gramofónovú platňu alebo len obdivujte jeho hladký, plochý, symetrický tvar. Vysoká svietivosť je ideálna na umiestnenie nad jedálenský stôl alebo do obývačky. Trojmetrový kábel priamo nabáda na zavesenie v reštaurácii alebo bare. Dostupné v štyroch farebných vyhotoveniach.


Info o kryte

 

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

 

Nadčasové LED svietidlo Nordlux Artist s vysokou svietivosťou v štyroch farbách. (béžová)
Príkon
14W
Priemer/výška základne
11,4/8,2 cm
Materiál základne
plast
Farba základne
biela, šedá, čierna

Súvisiaci tovar

Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.