Lampa na všetko

Moderný, ale zároveň nadčasový luster Stay z dielne Marie Berntsen od Nordluxu bude ozdobou v ktorejkoľvek izbe! Šikmé tienidlo vytvára pocit otvorenosti, vďaka čomu prúdi do miestnosti maximum svetla. Stay vydáva mäkké príjemné svetlo, a to aj smerom nahor, takže sa bude hodiť nad jedálenský stôl aj do vstupnej haly. Hodil by sa do vášho interiéru viac v sivej alebo čiernej farbe?

Moderný nadčasový luster Stay od Nordluxu sa skladá z troch šikmých tienidiel, ktorými prúdi svetlo i smerom nahor, a tak vyžaruje maximálne množstvo svetla. Vďaka tomu je vhodný do vstupnej haly aj nad jedálenský stôl. K dispozícii v čiernej a sivej farbe. (čierna)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
hliník, kov
Materiál kábla
textil
Maria Berntsen
Maria Berntsen
Spoznajte návrhárov svetla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.