Čistá línia

Očarujúci rad svietidiel Pure s čistou líniou je hviezdou ktoréhokoľvek interiéru. Elegantná špička z orechového dreva s certifikátom FSC v kombinácii s kovovým tienidlom, ktoré ľahko nastavíte podľa svojej potreby, prináša štýl, jednoduchosť a vďaka svojej elegantnej konštrukcii rýchlo nájde svoje miesto aj vo vašom srdci. Svetlo je dostupné v troch farebných variantoch.

FSC certifikát dáva zákazníkovi istotu, že kupuje výrobok z dreva z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom.

Očarujúce nástenné svietidlo Nordlux Pure s čistou líniou a elegantnou špičkou z orechového dreva s nastaviteľným tienidlom (čierna, orech)
Dĺžka kábla
180cm
Hĺbka
17cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, drevo

Súvisiaci tovar

Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.