UMAGE Clava Dine

výrobca Umage #2076
316
dostupnosť: 14 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Rafinovaný minimalizmus

Refinovaná a tvarovo čistá – to je UMAGE Clava Dine. Tienidlo kombinujúce prvky tradičného minimalistického dizajnu s hravým poňatím a hladkou siluetou. Perforácie na tienidle sú decentnou ozdobou vo dne a efektným prvkom po rozsvietení. Dokonale vynikne pri použití v skupine. Z vašej jedálne, baru alebo iného priestoru urobí jedinečné miesto. Tienidlo je kompatibilné so závesmi radu UMAGE. 

Toto je len tienidlo, zavesenie nie je súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

 

UMAGE Clava Dine – lampa z lešteného hliníka v modernom severskom štýle (biela)
Materiál
hliník
Prevedenie
žltá
Priemer
43cm
Výška
28cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.