UMAGE Aluvia Mini

výrobca Umage #2136
271 € 163
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Kúsok lesa u vás doma

Éterická a neprehliadnuteľná. Či už si tienidlo UMAGE Aluvia Mini vyberiete v čisto bielej farbe, neprehliadnuteľnej žltej alebo napríklad dramaticky antracitovej, petrolejovej alebo červenej, bude ozdobou každého kúta vášho domova. Hodí sa aj do kaviarne alebo firemnej relaxačnej zóny. Závesná alebo stojacia lampa – záleží iba na vás, tienidlo je kompatibilné so závesmi a stojanmi rady UMAGE.

Ide len o tienidlo, zavesenie nie je súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

Možnosť otočenia tienidla o 180°, môže sa použiť ako závesné aj stojacie svietidlo.

Tienidlo sa dodáva v plochom ekologickom obale (tienidlo je v obale rozložené). Zostavenie vám zaberie asi 15 minút, návod na zostavenie nájdete vo videu nižšie.

 

UMAGE Aluvia mini – originálna lampa. Vo dvoch veľkostiach a piatich farbách. Variabilná – závesná alebo stojacia (tienidlo pohyblivé v rozsahu 180°) (červená)
Materiál
hliník
Prevedenie
žltá
Priemer
40cm
Výška
30cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.