UMAGE Tripod (stojan pod lampičku)

výrobca Umage #4021
K dispozícii v showroome Praha
?
64 € 39
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Univerzálny stojan

S trouto trojnožkou vaša lampička vyrastie o celých 36 cm. Tienidlo zo série UMAGE jednoducho umiestnite na UMAGE Tripod a postavte, kam práve potrebujete. Toto je len stojan, žiarovky a tienidlá je potrebné zakúpiť samostatne (pozri súvisiace položky). Vyberte si zo štyroch farebných vyhotovení.

 

Stojan pod UMAGE lampičky. Kombinovateľné s UMAGE tienidlami Eos, Silvia, Carmina atď. Výška 36 cm v štyroch farebných vyhotoveniach (biela)
Materiál
hliník
Maximálny príkon
15W
Prevedenie
čierna
Priemer základne
19cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.