UMAGE Willow double

výrobca Umage #4130
162 € 97
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Univerzálny nástenný záves

Nástenný záves Willow double ponúka priestor pre dve svietidlá UMAGE a nekonečné množstvo kombinácií. Vďaka nemu umiestnite do interiéru duo svietidiel presne podľa vášho vkusu. Ideálny do čitateľského kútika, relaxačnej zóny, čakárne alebo haly. K dispozícii v bielej farbe. Ide len o záves, žiarovky a tienidlá je potrebné dokúpiť samostatne (pozri súvisiace položky).

Nástenný záves Willow double pre dve svietidlá UMAGE. Biely kov (biela)
Hĺbka
77,7/40cm
Materiál
hliník, oceľ
Maximálny príkon
15W
Počet tienidiel
2
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.