UMAGE Silvia Mini

výrobca Umage #2346
75 € 45
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Kúsok lesa u vás doma

Na elegantné tienidlo UMAGE Silvia Mini sa budete radi dívať vo dne aj v noci. Cez deň vďaka svoju vzhľadu pôsobí ako samostatný artefakt a po zotmení ožiari váš domov príjemným mäkkým svetlom. Tento originálny kúsok z dielne dánskych návrhárov firmy UMAGE využijete v spálni alebo obývačke – ale bude ozdobou aj štýlovej kaviarne. Dostupné v niekoľkých veľkostiach v bielej, sivej, čiernej, bronzovej, mosadznej, medenej farbe alebo vo vyhotovení z brúsenej ocele. Tienidlo je kompatibilné so závesmi a stojanmi z radu UMAGE. 

Toto je len tienidlo, záves nie je súčasťou balenia. Možno sť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

Tienidlo sa dá otočiť o 180°, možno ho použiť ako závesné alebo stojacie svietidlo.

Tienidlo sa dodáva v plochom ekologickom obale (tienidlo je v obale rozložené). Zostavenie vám zaberie asi 15 minút, návod na zostavenie nájdete vo videu nižšie.

 

UMAGE Silvia Mini – elegantné svietidlo v originálnom dizajne. Do obývačky aj spálne (čierna)
Materiál
polypropylén
Prevedenie
šedá
Priemer
32cm
Výška
24,5cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.