Kúsok lesa u vás doma

Elegantné tienidlo UMAGE Conia bude jedinečnou ozdobou vášho interiéru. Cez deň vďaka svojmu vzhľadu pripomínajúcemu borovicovú šišku pôsobí ako samostatný artefakt a po zotmení ožiari váš domov príjemným mäkkým svetlom. Originálny kúsok z dielne dánskych návrhárov firmy UMAGE využijete v spálni či obývačke alebo v štýlovej kaviarni. Je k dispozícii v niekoľkých veľkostiach v bielej, mosadznej alebo medenej farbe a je kompatibilné so závesmi a stojanmi radu UMAGE. 

Toto je len tienidlo, zavesenie nie je súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

Možnosť otočenia tienidla o 180°, možno ho použiť ako závesné alebo stojacie svietidlo.

Tienidlo sa dodáva v plochom ekologickom obale (tienidlo je v balení rozložené). Zostavenie vám zaberie asi 15 minút, návod na zostavenie nájdete vo videu nižšie.

 

UMAGE Conia – elegantné svietidlo v originálnom dizajne. Lampa v tvare borovicovej šišky do spálne, obývačky, ale aj kaviarne. Variabilné – závesné alebo stojacie (tienidlo pohyblivé v rozsahu 180°) (biela)
Materiál
polypropylén
Prevedenie
mosadz
Priemer
36cm
Výška
49cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.