UMAGE Clava

výrobca Umage #2051
184
dostupnosť: 15 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Rafinovaný minimalizmus

Rafinovaná a tvarovo čistá – to je UMAGE Clava. Tienidlo kombinujúce prvky tradičného minimalistického dizajnu s hravým poňatím a hladkou siluetou. Perforácie na tienidle sú decentnou ozdobou vo dne a efektným prvkom po rozsvietení. Dokonale vynikne pri použití v skupine. Z vašej jedálne, baru alebo iného priestoru urobí jedinečné miesto. Tienidlo je kompatibilné so závesmi radu UMAGE. 

Ide len o tienidlo, zavesenie nie je súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

 

UMAGE Clava – lampa z lešteného hliníka v modernom severskom štýle. Do jedálne aj baru (biela)
Materiál
hliník
Prevedenie
mosadz
Priemer
20-30cm
Výška
33cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.