Závěs UMAGE Cannonball trojitý

výrobca Umage #4090
108 € 81
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Trojité dizajnové zavesenie

Robustný na pohľad, ľahký na váhu – to je originálny trojitý  záves UMAGE Cannonball zo silikónu. Vďaka nemu štýlovo zavesíte ľubovoľné trio svietidiel radu UMAGE presne tak, ako potrebujete. K dispozícii v bielej alebo čiernej farbe. Ide len o záves, žiarovky a tienidlá je potrebné dokúpiť samostatne (pozri súvisiace položky).

Originálny trojitý záves UMAGE Cannonball v tvare delovej gule. Čierny alebo biely silikón (biela)
Dĺžka kábla
250cm
Materiál
silikón
Materiál kábla
textil
Maximálny príkon
15W
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.