Nerozvinutý púčik

Tienidlo UMAGE Alva pripomína svojím tvarom nerozvinutý púčik bieleho kvetu alebo šľahačkovú pusinku – záleží od vašej fantázie. Lampa svojím tvarom ozvláštni každý priestor od jedálne, kaviarne alebo oddychovej zóny až po obývačku a kuchynský kút. Kompatibilné so závesmi radu UMAGE v bielej alebo čiernej farbe. Dostupné vo dvoch veľkostiach.

Ide len o tienidlo, zavesenie nie je súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

Tienidlo sa dodáva v plochom ekologickom obale (tienidlo je v obale rozložené). Zostavenie vám zaberie asi 15 minút, návod na zostavenie nájdete vo videu nižšie.

 

Závesní tienidlo UMAGE Alva originálneho kvapkovitého tvaru. Biela farba, k dispozícii vo dvoch veľkostiach ( Priemer: Ø24,5cm)
Materiál
polypropylén
Prevedenie
biela
Priemer
20-30cm
Výška
35/42cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.