Nordlux Omari

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2112245001
70
skladom 9 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduché a praktické

Novinka od výrobcu Nordlux, lampička Omari, vás určite zaujme, a to nielen svojím vzhľadom. Stolová lampa sa skladá z tienidla, ktoré sa dá otáčať ľubovoľným smerom. Na lampičke nájdete stmievač, ktorým môžete svetlo regulovať. Umiestnite lampičku do kútika na čítanie, aby príjemne svietila, alebo na stôl.

Súčasťou bieleho svetla je biely kábel, čierneho čierny kábel.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.
 

 

Praktické stolové svetlo Omari od Nordluxu využijete pri posteli alebo v kútiku na čítanie. Lampička má nastaviteľnú hlavu na presné svietenie a dotykový stmievač na lampičke na stmievanie. (biela)
Priemer základne
10cm
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.