Nordlux Omari 3

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2112193001
108
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduché a praktické

Novinka od výrobcu Nordlux Omari 3 vás určite zaujme, a to nielen svojím vzhľadom. Stropné svetlo sa skladá z troch praktických tienidiel, ktoré sa dajú otáčať ľubovoľným smerom. Vďaka trojstupňovému stmievaču možno nastaviť množstvo svetla na 100 %, 50 % alebo 10 % pomocou vypínača na stene, takže si môžete nastaviť ideálnu intenzitu svetla.

Info o kryte

 

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.omari dim na nástennom spínači (png)

Stropné svetlo Nordlux Omari 3 sa skladá z 3 tienidiel, ktoré majú nastaviteľnú hlavu pre ľahké namierenie lúča svetla. Pomocou trojstupňového stmievača je možné nastaviť množstvo svetla. (biela)
Stmievateľné
áno
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.