Nordlux Molli

výrobca Nordlux #2112825003
59 € 42
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduchosť a elegancia

Stolová lampička zo série Molli od výrobcu Nordlux je minimalistická a elegantná, bude skvelým doplnkom vášho interiéru. Šikmé tienidlo z matného bieleho opálového skla v kombinácii s čiernym kovom tvorí skvelý pár a poskytuje jemné rozptýlené svetlo. Hlavu lampy možno nastaviť, takže je vhodná do čitateľského kútika alebo na nočný stolík. 

Minimalistická stolová lampička v kombinácii skla a čierneho kovu, Nordlux Molli. Šikmé tienidlo je nastaviteľné a poskytuje rozptýlené sklo, hlava tienidla je navyše nastaviteľná. (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
150cm
Hĺbka
16,7cm
Krytie
IP20
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.