Tajuplná

S priemyselným inovatívnym dizajnom prichádza rad Darci od Nordluxu. Stolová lampa bude perfektným funkčným a estetickým doplnkom vášho domova. Zakrivená hlava sa dá ľahko nastaviť pomocou kĺbu, či už ju používate na čítanie, prácu alebo len na zvýraznenie atmosféry v miestnosti. Lampička si nájde svoje miesto v kútiku na čítanie, vedľa postele, ale vďaka minimalistickému spracovaniu sa hodí všade. Čierny saténovo  hebký matný povrch a dotykový spínač je už len čerešničkou na torte tohto žiariaceho skvostu.

Kombinácia funkčného a estetického – to je stolová lampička Darci od Nordluxu. Pomocou kĺbu nastavíte smer svetla, takže je vhodná do čitateľského kútika. V čiernej farbe s matným zamatovým povrchom. (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
250cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast

Súvisiaci tovar

Bjørn + Balle
Bjørn + Balle
Spoznajte návrhárov svetla

Bjørn + Balle

Christian Bjørn a Rune Balle jsou jedni z nejosobitějších designerů firmy Nordlux. Jejich síla spočívá v umění zkombinovat minimalistický skandinávský design a aktuální designové trendy. Produkty z jejich rukou mají vždy tyto společné prvky - cit pro detail, chytrou kombinaci materiálů a silnou identitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.