Nordlux Omari

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2112231001
59
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduché a praktické

Novinka od výrobcu Nordlux lampička Omari vás určite zaujme, a to nielen svojím vzhľadom. Nástenné svetlo sa skladá z tienidla, ktoré sa dá otáčať v ľubovoľnom smere. Na svietidle nájdete stmievač, ktorého dotykom môžete regulovať svetlo na 100 %, 50 % alebo 10 %. Lampičku umiestnite vedľa postele alebo do kútika na čítanie pre príjemné svetlo.

Biele svetlo obsahuje biely kabel, čierne svetlo čierny kábel, oba sú odpojiteľné.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.
dim on base (png)

Praktické nástenné svetlo Omari od Nordluxu využijete pri posteli alebo v kútiku na čítanie. Lampička má nastaviteľnú hlavu na presné svietenie a dotykový stmievač na lampičke na využitie možnosti stmievania. (biela)
Stmievač
áno
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.