Všestranný pomocník

Multifunkčná novinka z dielne dánskeho výrobcu Nordlux Bend zaujme nielen svojimi tvarmi. Lampičkaa sa môže pochváliť nastaviteľným ramenom a hlavou, takže ju využijete ako na pracovnom stole, tak aj v kútiku na čítanie či v oddychovej zóne. Ďalšou užitočnou funkciou je dotykové stmievanie, vďaka ktorému si prispôsobíte intenzitu svetla podľa toho, koľko ho práve potrebujete. Disponuje pamäťovou funkciou, vďaka ktorej si zapamätá poslednú nastavenú intenzitu svetla. V neposlednom rade je tu USB vstup, vďaka ktorému si ľahko dobijete mobilný telefón alebo niektoré iné elektronické zariadenia.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

 

Stolová lampa Bend od Nordluxu s nastaviteľnou hlavou a ramenom, plynule stmievateľná dotykom, s USB vstupom na dobíjanie iných zariadení, v čiernej farbe (čierna)
Priemer základne
11cm
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.