Všestranný pomocník

Multifunkčná novinka z dielne dánskeho výrobcu Nordlux Bend zaujme nielen svojimi tvarmi. Lampičkaa sa môže pochváliť nastaviteľným ramenom a hlavou, takže ju využijete ako na pracovnom stole, tak aj v kútiku na čítanie či v oddychovej zóne. Ďalšou užitočnou funkciou je dotykové stmievanie, vďaka ktorému si prispôsobíte intenzitu svetla podľa toho, koľko ho práve potrebujete. Disponuje pamäťovou funkciou, vďaka ktorej si zapamätá poslednú nastavenú intenzitu svetla. V neposlednom rade je tu USB vstup, vďaka ktorému si ľahko dobijete mobilný telefón alebo niektoré iné elektronické zariadenia.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

 

Stolová lampa Bend od Nordluxu s nastaviteľnou hlavou a ramenom, plynule stmievateľná dotykom, s USB vstupom na dobíjanie iných zariadení, v čiernej farbe (čierna)
Priemer základne
11cm
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.