Nordlux Paco

výrobca Nordlux kolekce Paco #2112085003
43
skladom >10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vkusná expresia

Novú sériu od Paco od Nordluxu s jednoduchým minimalistickým dizajnom si môžete prispôsobiť podľa vašich potrieb, túžob a želaní. S čiernym priemyselným minimalistickým dizajnom sa stolová lampička hodí do kútika na čítanie aj na nočný stolík. Ešte intenzívnejší výsledok docielite s dekoratívnou žiarovkou, ktorá celkový vzhľad okorení!

Stolová dekoratívna lampička Paco od Nordluxu v čiernom dizajne. Ideálna v kombinácii s dekoratívnou žiarovkou do čitateľského kútika alebo spálne. (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
150cm
Hĺbka
18cm
Krytie
IP20
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.