UMAGE Asteria

výrobca Umage #2434
326 € 260
dostupnosť: 15 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Mosadzný elegán

Jednoduchá a elegantná stolová lampa sa hodí na každý pracovný stôl alebo nočný stolík, to je UMAGE Asteria. Difúzor osvetlí vaše izby mäkkým svetlom a vďaka skrytému USB portu si môžete nabiť svoj mobilný telefón, aj keď bude lampa práve zhasnutá. Vypínač funguje zároveň ako stmievač, takže je len na vás, akú intenzitu osvetlenia zvolíte. Môžete si vybrať z deviatich farebných vyhotovení.

Záruka 10 rokov na výrobné chyby.

 

Elegantná dizajnová stolová lampa so zabudovaným LED panelom a difúzorom obsahujúca skrytý USB port na nabíjanie mobilného telefónu (šedá)
Farebná teplota
3000K
Dĺžka kábla
200cm
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Krytie
IP20
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.