Lucide Skanska

Energetická trieda G výrobca Lucide #1036030531
132
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Elegantná a skromná

Stolové svietidlo Skanska vyniká svojou skromnosťou a prekvapí vás elegantným tvarom. Nastaviteľná otočná hlava je skvelým pomocníkom pri každodennom používaní. Rovnako si užijete aj stmievanie lampičky dotykovým stmievačom. Pripraví vám najlepšie podmienky na prácu v kancelárii, vďaka bielemu vyhotoveniu sa hodí do každej.

Záruka na svietidlo 3 roky.

Elegantná stolová lampička Skanska s otočnou hlavou a stmievateľným zabudovateľným LED zdrojom. (biela)
Príkon
5W
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.