Diskrétne osvetlenie

Prepojenie dokonalej funkcie a formy, to je lampička Omni od Umage. Stolová lampa ponúka praktické a štýlové riešenie pre váš pracovný stôl alebo nočný stolík. Svetelný zdroj možno otáčať o 360 stupňov, rameno lampičky o 45 stupňov – vždy bude svietiť tam, kde to potrebujete. Na základni lampičky nájdete vypínač, ktorým môžete plynule stlmiť svetlo, a skrytý USB port, ktorý využijete napríklad na nabitie telefónu.

 

Záruka 10 rokov na výrobné chyby.

Stolová lampička Omni od Umage je stmievateľná dotykovým vypínačom, disponuje USB portom a má otočné rameno i zdroj svetla. Ideálna na nočný stolík alebo pracovnú dosku. (mosadz)
Príkon
11W
Životnost žárovky
25000 hodin
Výška
45,5cm
Spínač
na lampičke

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.