Nordlux Verona

výrobca Nordlux #2010875001
86
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Moderne tradičná

Klasická séria v tradičnom škandinávskom dizajne, to je Nordlux Verona. Kombinácia dvoch tienidiel z opálového skla a čierneho matného kovu dodáva tradičný štýl a moderný vzhľad, a tak bude skvostným kúskom všade tam, kde je potrebné trochu viac svetla.

Tradičný škandinávsky dizajn s moderným prvkom, opálové sklo a čierny kov – Nordlux Verona (opálové sklo, čierna)
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov
Materiál kábla
textil

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.