Nordlux Arcello

Energetická trieda E
výrobca Nordlux #2220155050
119 € 107
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Kedykoľvek a kdekoľvek

Dánske dizajnérske duo Bjørn & Balle vytvorilo kúsok, ktorý doma (alebo vonku) proste chcete! Prenosná lampička Arcello vyžaruje príjemné svetlo smerujúce nadol a vďaka vysokému krytiu je vhodná do interiéru aj exteriéru. Dizajn je jednoduchý s krásnym eloxovaným povrchom vo dvoch farebných variantoch. Lampička je vďaka moodmakeru stmievateľná v troch stupňoch a jednoducho ju nabijete pomocou priloženého USB kábla.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

arcello (png)

Prenosné svietidlo Arcello na vonkajšie aj vnútorné použitie s trojstupňovým stmievačom vo dvoch farebných variantoch. (antracit)
Svetelný tok
300lm
Doba nabíjania
4 hodiny
Výdrž batérie
300lm/5h, 200lm/10h, 100lm/20h
Môžem stmievanie vypnúť?
nie
Bjørn + Balle
Bjørn + Balle
Spoznajte návrhárov svetla

Bjørn + Balle

Christian Bjørn a Rune Balle jsou jedni z nejosobitějších designerů firmy Nordlux. Jejich síla spočívá v umění zkombinovat minimalistický skandinávský design a aktuální designové trendy. Produkty z jejich rukou mají vždy tyto společné prvky - cit pro detail, chytrou kombinaci materiálů a silnou identitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.