Nordlux Nobu

výrobca Nordlux #2120405003
292 € 146
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Tri v jednom

Dánsky dizajnér Bønnelycke MDD prichádza s multifunkčnou lampou Nobu. Má tri nadstavce, ktoré umožňujú vytvoriť stolnú, nástennú alebo lampu s klipom. Rameno a hlava lampy sú tiež ľahko nastaviteľné, takže svetlo bude mať skvelé využitie v pracovnom priestore alebo v čitateľskom kútiku. Sivý alebo čierny matný povrch umocňuje moderný minimalistický vzhľad – nenápadným dotykovým vypínačom ľahko zapnete a vypnete, podržaním možno svetlo plynule stmievať.

 Stolné, nástenné alebo lampa s klipom, Nobu od Nordluxu využijete kdekoľvek bude treba, v čiernom a sivom matnom vyhotovení. (čierna)
Priemer tienidla
10,5cm
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.