Nordlux Clyde

Energetická trieda F výrobca Nordlux kolekce Clyde #2010835003
108
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Sila minimalizmu

Útly severský dizajn sa v sérii Clyde spája s inovatívnou technológiou a výsledkom je priestorovo nenáročná stolná lampa, ktorá dokáže vytvoriť útulnú atmosféru alebo, naopak, posvietiť na rozčítanú knihu. Podľa potreby si navyše môžete svetlo posúvať nahor a nadol, čím sa ešte rozšíria možnosti využitia. Intenzitu svetla možno prispôsobiť vďaka trojstupňovému "moodmakeru", keď si počtom stlačení vypínača zvolíte, či tienidlo bude svietiť celé alebo len jeho časti.

Záruka 5 rokov na LED zdroj.
3-STEP moodmaker (png)

Útly minimalistický dizajn so silným osvetlením Nordlux Clyde (čierna)
Priemer
8,5cm
Môžem stmievanie vypnúť?
nie
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.