UMAGE Asteria

výrobca Umage #2337
K dispozícii v showroome Praha
?
622
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Mosadzná elegancia

Jednoduchá a elegantná lampa s takým minimalistickým dizajnom, ktorý snáď nikdy nevyjde z módy. Vďaka difúzoru UMAGE Asteria osvietlí vašu izbu mäkkým svetlom, ktoré zapnete geniálne jednoducho otočením hornej časti stojana. Tento spínač funguje zároveň aj ako stmievač, takže je na vás, akú intenzitu osvetlenia zvolíte.

Záruka 10 rokov na výrobné chyby.

 

 

Elegantná dizajnová stojacia lampa so zabudovaným LED panelom a difúzorom (biela)
Farebná teplota
3000K
Dĺžka kábla
200cm
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Krytie
IP20
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.