Nenápadné

Stojacie svietidlo Anselmo v elegantnom dizajne je skvelým pomocníkom pri posvietení si na vašu obľúbenú knižku, a pritom si ho takmer nevšimnete. Tenký dizajn celého svietidla a možnosť nastavenia výšky ramena a jeho otáčania sú výhody, ktoré vás nadchnú. Zabudovaný LED zdroj má teplú bielu farbu, svetlo je tak príjemné na čítanie a na nepriame osvetlenie. Navyše ho možno stmievať vďaka otočnému stmievaču priamo na lampe. Lampa je k dispozícii v minimalistickom čiernom vyhotovení.

Záruka na svietidlo 3 roky.

Stojacie svetlo Anselmo v tenkom dizajne v čiernom vyhotovení s možnosťou stmievania, otáčania ramena a nastavenia výšky. (čierna)
Príkon
9W
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.