Nordlux Alexander

výrobca Nordlux #48654003
130
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Hodvábny dotyk

Moderná lampa v nadčasovom dizajne – to je Alexander od Nordluxu. Do vášho štýlového domova i kancelárie sa bude hodiť vďaka lesklým kovovým detailom v kombinácii s hodvábnym matným povrchom. Je veľmi dekoratívna, iste si ju zamilujete na prvý pohľad.

Moderná lampa v nadčasovom dizajne Alexander od Nordluxu sa hodí do bytu i kancelárie vďaka lesklým kovovým detailom a hodvábnemu matnému povrchu. (čierna)
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Maximálny príkon
15W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.