Jednoduchá a praktická

Novinka od výrobcu Nordlux lampa Omari vás určite zaujme, a to nielen svojím vzhľadom. Stojacia lampa sa skladá z dvoch tienidiel, ktoré môžete otáčať a nastavovať rôznymi smermi nezávisle od seba. Na lampe nájdete stmievač, dotykom môžete regulovať svetlo na 100 %, 50 % či 10 %. Umiestnite lampu do kútika na čítanie pre príjemné svetlo alebo do tmavého kúta pre väčšiu útulnosť vášho domova.

Súčasťou bieleho svetla je biely kábel, súčasťou čierneho čierny kábel.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.
omari dim on fixture (png)

 

Praktické stojacie svetlo Omari od Nordluxu využijete v kútiku na čítanie. Lampa má nastaviteľnú hlavu na presné svietenie a dotykový stmievač na lampičke na využitie možnosti stmievania. (biela)
Priemer základne
20cm
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.