Nordlux Link Omari

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2112229901
70
skladom 8 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistická elegancia

Minimalistické svetlo Link Omari je ponorené do severskej elegancie a má vynikajúce využitie. Vrhá dokonalé a priamo smerované svetlo. Jednoduché, elegantné vyhotovenie tienidiel bude skvele hodiť do vášho moderne zariadeného interiéru. Použite v lištovom Link systéme. Vďaka zabudovanému stmievaču si budete môcť vybrať z troch intenzít svetla. Osvetlenie miestnosti ľahko zladíte s ďalšími svetlami z radu Omari.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Minimalistické stropné svietidlo pre systém Link – Link Omari – vrhá dokonalé a priamo smerované svetlo. Stmievateľné vďaka zabudovanému stmievaču. (biela)
Stmievač
áno
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.