Nordlux Omari

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2112213001
70 € 42
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduché a praktické

Novinka od výrobcu Nordlux svetlo Omari vás určite zaujme nielen svojím vzhľadom. Vďaka trojstupňovému stmievaču je možné nastaviť množstvo svetla na 100 %, 50 % alebo 10 %. To sa vykonáva pomocou prepínača na stene, takže si môžete nastaviť ideálnu intenzitu závesného svetla. Vynikne nad jedálenským stolom vo väčšom počte a rôznych výškach zavesenia, ale aj ako solitér. 

Biele svetlo obsahuje biely kábel, čierne svetlo čierny kábel.


Info o kryte

 

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

omari dim na nástennom spínači (png)

Závesné svetlo Omari od Nordluxu je minimalistickým doplnkom do domácnosti. Trojstupňový stmievač umožňuje nastaviť intenzitu svetla v troch intenzitách (biela)
Stmievateľné
áno
Priemer/výška základne
v informacích o produktu
Materiál základne
plast
Farba základne
biela, čierna
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.