Nordlux Clyde

Energetická trieda F výrobca Nordlux kolekce Clyde #2010844003
216
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Sila minimalizmu

Útly severský dizajn sa v sérii Clyde snúbi s inovatívnou technológiou a výsledkom je priestorovo nenáročná stojacia lampa, ktorá však vďaka dvom svetlám dokáže poriadne posvietiť. Horné nastaviteľné rameno potom môže mieriť priamo na práve rozčítanú knižku alebo naopak, navodiť útulnú atmosféru v obývacej izbe. Intenzitu svetla je možné prispôsobiť vďaka trojstupňovému "moodmakeru", kde si počtom stlačení vypínača navolíte, či bude tienidlo svietiť celé alebo len jeho časti.

Podľa potreby môžete horné svetlo na lampe posúvať nahor a nadol.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.
Dekoratívna kolekcia bleskov (pdf)

Útly minimalistický dizajn so silným osvetlením, Nordlux Clyde (čierna)
Priemer
8,5cm
Môžem stmievanie vypnúť?
nie
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.