Nordlux Shapes

výrobca Nordlux kolekce Shapes #2120074035R
432 € 346
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Rafinovaná asymetria

Inšpiráciu hľadala dánska dizajnérka Maria Berntsen v organických tvaroch, a tým položila základ sérii Shapes od Nordluxu. Nechajte sa očariť jedinečným tienidlom z opálového skla v asymetrickej forme, ktorá sa skvele dopĺňa s lesklou mosadznou základňou. Spolu tak vytvára rafinované umelecké dielo. Tienidlom stojacej lampy prestupuje mäkké rozptýlené svetlo, ktoré dodá každej miestnosti jemnosť. Nech ju umiestnite kamkoľvek, bude zdobiť každý kút vášho domu.

 

Stojacia lampa Shapes od Nordluxu s tienidlom z opálového skla v kombinácii s mosadznou základňou. Asymetrické tienidlo dodáva do priestoru mäkkú rozptýlenú žiaru. (opálové sklo, mosadz (rozbalené))
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
250cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov

Súvisiaci tovar

Maria Berntsen
Maria Berntsen
Spoznajte návrhárov svetla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.