Nordlux Bend

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2112751003
86 € 65
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Všestranný pomocník

Multifunkčná novinka z dielne dánskeho výrobcu Nordlux Bend zaujme nielen svojimi tvarmi. Nástenná lampa sa môže pochváliť nastaviteľným ramenom aj hlavou, takže ju ľahko nasmerujete vami požadovaným smerom. Užitočnou funkciou je dotykové stmievanie, vďaka ktorému si prispôsobíte intenzitu svetla podľa toho, koľko ho práve potrebujete. Svetlo zároveň disponuje pamäťovou funkciou, vďaka ktorej si zapamätá poslednú nastavenú intenzitu. Môžete si ju zaobstarať v elegantnom čiernom vyhotovení.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

 

Nástenná lampa Bend od Norluxu s nastaviteľnou hlavou i ramenom, plynulo stmievateľná dotykom, v čiernej farbe. (čierna)
Priemer tienidla
12cm
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.