Nordlux Cole

výrobca Nordlux #2112991003
38
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Opálová klasika

Jednoduchá nástenná lampička Nordlux Cole sa ľahko stane súčasťou vašej domácnosti. Minimalistické čierne vyhotovenie ozdobí akýkoľvek interiér a vďaka opálovému tienidlu bude do miestnosti prúdiť mäkké difúzne svetlo, ktoré môžete nastaviť vami požadovaným smerom. Ktoré z dvoch vyhotovení si vyberiete – lampičku s jedným alebo s dvoma tienidlami?

Variant s jedným tienidlom má vypínač na kábli, variant s dvoma tienidlami ho má na lampičke.

Minimalistická nástenná lampička Nordlux Cole v čiernej farbe s tienidlom z opálového skla, možnosť zakúpenia lampičky s jedným alebo dvoma tienidlami (Počet tienidiel: 1)
Počet tienidiel
2
Žiarovka
nie
Závit
E14
Výška
15,3/17,6cm

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.