Nordlux Alanis

výrobca Nordlux #2213441003
43
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nástenný dekagón 

Minimalistické a elegantné svetlo v tvare dekagóna, to je novinka Alanis  od Nordluxu. Nástenné svetlo vyžaruje aerodynamický a mäkký vzhľad, čím vytvára špecifický dizajnový výraz. Svetlo bude vyzerať skvele na stene v čitateľskom kútiku alebo v spálni vedľa postele. Môžete si ho dopriať v jednoduchej čiernej farbe.

Nástenné svetlo Alanis v tvare degakóna v dizajnovom vyhotovení. (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.