Nordlux Theo

výrobca Nordlux #2112631003
54
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Drevo & kov

Séria Theo od Nordluxu kombinuje kov a drevo s certifikátom FSC, čím do vášho domu prináša kúsok prírody, a tak vzniká unikátne predstavenie. Nástenné svetlo vyžaruje veľmi jedinečný a moderný dizajnový výraz, ktorý je zmäkčený použitím jaseňového dreva. Lampička má flexibilnú hlavu, takže vám príjemne posvieti, akýmkoľvek smerom si budete priať – napríklad na vašu obľúbenú knihu.

Certifikácia FSC dáva zákazníkovi istotu, že kupuje drevený výrobok z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom.

Nástenné svetlo Theo od Nordluxu kombinuje materiály kov a jaseňové drevo, navodí príjemnú atmosféru a je vhodné k posteli alebo do čitateľského kútika. (čierna)
Prevedenie
čierna
Žiarovka
nie
Závit
GU10
Výška
13cm

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.