Drevo & kov

Séria Theo od Nordluxu kombinuje kov a drevo s certifikátom FSC, čím do vášho domu prináša kúsok prírody, a tak vzniká unikátne predstavenie. Nástenné svetlo vyžaruje veľmi jedinečný a moderný dizajnový výraz, ktorý je zmäkčený použitím jaseňového dreva. Lampička má flexibilnú hlavu, takže vám príjemne posvieti, akýmkoľvek smerom si budete priať – napríklad na vašu obľúbenú knihu.

Certifikácia FSC dáva zákazníkovi istotu, že kupuje drevený výrobok z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom.

Nástenné svetlo Theo od Nordluxu kombinuje materiály kov a jaseňové drevo, navodí príjemnú atmosféru a je vhodné k posteli alebo do čitateľského kútika. (čierna)
Prevedenie
čierna
Žiarovka
nie
Závit
GU10
Výška
13cm

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.