Nordlux Stay Short

výrobca Nordlux #2220381003
130
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Lampa na všetko

Nástenná lampa Stay Short, ktorá si posvieti presne na to, čo potrebujete! Nastaviteľnú hlavu možno otáčať, pričom tienidlo svieti nahor aj dole a vďaka zošikmenému tvaru prepúšťa veľké množstvo svetla. Perfektne sa hodí ako ako nočná lampička k posteli. 

Nástenná lampa Stay Short od Nordluxu s nastaviteľnou hlavou v zošikmenom tvare. (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Maria Berntsen
Maria Berntsen
Spoznajte návrhárov svetla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.