🎄 Pri objednávke neskladového tovaru značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodanie do Vianoc.

Nordlux Stay

Energetická trieda F výrobca Nordlux kolekce Stay #48171010
205
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Lampa na všetko

Alternatívou obyčajnej nástennej lampy je multifunkčná lampička Stay od Nordluxu, ktorá vytvára krásne osvetlenie v originálnom dizajne. Okamžite sa zamilujete do všetkých jej funkcií. Okrem svetla môžete využiť aj jej podstavec ako praktické poličky na drobnosti, napríklad telefón, ktorý zároveň môžete ľahko dobijete vďaka zabudovanému USB vstupu. Lampa je stmievateľná pomocou dotykového vypínača, takže stmievanie je plynulé. Vyberte si medzi čiernou a sivou verziou.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

reddot design award winner 2020 / https://www.nordlux.com/news/nordlux-has-won-the-red-dot-design-awards

Stay od Nordluxu je multifunkčná lampička, stolová alebo nástenná, so zabudovaným výstupom USB v podstavci, v čiernej a sivej farbe. (šedá)
Príkon
14,5W
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Maria Berntsen
Maria Berntsen
Spoznajte návrhárov svetla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.