Nordlux Foam

výrobca Nordlux #2210131001
22
skladom 9 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoducho a účinne

Foam od Nordluxu je nástenné svietidlo s vysokým krytím, vďaka ktorému bude perfektným pomocníkom v kúpeľni. Poskytuje príjemné rozptýlené svetlo a umožňuje paralelné zapojenie viacerých svietidiel. Skvele sa vyníma vedľa zrkadla alebo kdekoľvek v priestore kúpeľne. Vyberte si z čierneho alebo bieleho variantu.

Nástenné svietidlo Foam s vysokým krytím zaisťuje perfektné rozptýlené osvetlenie vašej kúpeľne. Vyberte si z čierneho alebo bieleho variantu. (biela)
Dĺžka
21cm
Krytie
IP44
Materiál
plast
Maximálny príkon
55W

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.