Nordlux Trio

výrobca Nordlux #3001601
32
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Prebuďte svoju fantáziu

Dekoratívne svetlo Trio štýlovo ozdobí akýkoľvek interiér. Ľahko ho umiestnite na strop alebo stenu v menších útulných miestnostiach alebo čitateľských kútikoch. Nájdite si v ňom vlastný motív – prinesie vám závan slaného morského vzduchu, zanesie vás na exkurziu do Číny alebo si predstavíte sukničky baletiek na divadelných doskách. Fantázii sa medze nekladú. Kábel nie je odpojiteľný, takže nie je možné pripojiť svetlo priamo do siete bez toho, aby došlo k nejakému poškodeniu.

Dekoratívne nástenné/stropné svietidlo Nordlux Trio s tienidlom v štýle mušle (biela)
Hĺbka
17/19cm
Maximálny príkon
40W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.