Nordlux Adrian

výrobca Nordlux #48801003
49 € 39
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Industriálna surovosť

Rad svetiel Adrian od Nordluxu svojím surovým industriálnym dizajnom vytvára kontrast s jasným severským interiérom. Nadchnete sa pre kombináciu hrubého povrchu a skrutiek, ktorá dodáva svietidlu industriálny ráz. Tienidlo vytvorí útulné osvetlenie smerom dole, a súčasne rozptýli svetlo do miestnosti pomocou skrutiek na boku, čo prispieva k úplne novému svetelnému zážitku.

Sivý variant obsahuje v balení čierny kábel.

Čierny variant obsahuje v balení čierno-biely kábel.

Rad svetiel Adrian od Nordluxu svojím surovým industriálnym dizajnom vytvára kontrast s jasným a ženským severským interiérom. (čierna)
Dĺžka kábla
150cm
Hĺbka
17cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.